SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum

OM kód: 203060/015 | 3525 Miskolc, Palóczy László utca 3.

Intézmény logo

Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. dec. 4.


Kerényi Róbert

  PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM

  A Miskolci Szakképzési Centrum online pályaválasztási fórum megtartásával tájékoztatja az érdeklődő szülőket/tanulókat és pedagógusokat szakképzési centrumunk intézményeinek középfokú beiskolázási kínálatáról és a szakképzés választásának előnyeiről.

  PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM

  PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM 2023. december 7-én 16 órától

   

                    A Miskolci Szakképzési Centrum online pályaválasztási fórum megtartásával tájékoztatja az érdeklődő szülőket/tanulókat

                    és pedagógusokat szakképzési centrumunk intézményeinek középfokú beiskolázási kínálatáról és a szakképzés választásának előnyeiről.

   

                    Egy óra alatt tudj/tudjon meg mindent a Miskolci Szakképzési Centrum

                    oktatási kínálatáról A NAGY DÖNTÉS ELŐTT!

                    

                    RegisztrálOK: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeQq54NIyhS3E.../viewform

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kandó - díj

  Kandó - díj

  Danás Miklós Csaba iskolánk oktatója részére kimagasló pedagógiai tevékenysége és szakmai elkötelezettsége elismeréseként iskolánk közössége 2023/24 tanévben a Kandó - díjat adományozta. Gratulálunk!

  2024. júl. 1.


  Illésné Zsemberi Betti - Kerényi Róbert Nándor

  World Robot Olympiad Hungary

  World Robot Olympiad Hungary

  Iskolánk először vett részt a World Robot Olympiad Hungary versenysorozaton, amely 20 éves múltra tekint vissza, mára 85 ország 28 000 csapata vesz részt és méretteti meg magát. A Győrben megrendezett nemzeti döntőn a Kandó csapata a 2. helyen végzett, így kijutott Bresciaba, az Olaszországban 2024. szeptember 25-28. között megrendezendő Open Championshipre. Gratulálunk a csapatnak, melynek tagjai: · Kanyog Kristóf 9.C · Szászfai László 9.A · Hegedűs István András 9.A Felkészítő tanár: Deák Csaba

  2024. júl. 1.


  Illésné Zsemberi Betti - Kerényi Róbert Nándor

  Honvédelmi ágazati alapvizsga

  Honvédelmi ágazati alapvizsga

  A HKP-II.-és honvéd kadét 10. E osztály kadétjai a pénteki napon sikeres honvédelmi ágazati alapvizsgát tettek. Mindenkinek gratulálunk a szép eredményhez. Felkészitő tanárok: Bacsó István Kádas László

  2024. jún. 29.


  Illésné Zsemberi Betti - Kerényi Róbert Nándor


  Partnereink

  SZC logo

  Miskolci Szakképzési Centrum


  Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum

  3525 Miskolc, Palóczy László utca 3.

  Telefon: +36 46 500 930

  E-mail: kando@kkszki.hu

  OM azonosító: 203060/015

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001290/2015


  2024Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum