Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 46 500 930

Munkatársaink - Pedagógusok

Neve
Szakterülete
Munkaviszony
kezdő éve
Iskolai megbízatásai
Almásiné Jobbágy Nóra
angol
1999
 
Bacsó István
testnevelés
2017
 
Baghyné Urbán Ilona
matematika, fizika, közigazgatási vezető
1980
tagintézmény-vezető
Balázsné Görömbey Zsuzsanna
matematika, fizika, közoktatási vezető
1995
 
Brevák Pál
szakmai elmélet és gyakorlat
2004
 
Csontos Dénes
informatika
2019
 
Danás Miklós Csaba
szakmai elmélet és gyakorlat
2013
 
Deák Csaba
informatika
2014
 
Deményi Norbert
testnevelés
1995
I.S.K. elnök
Domján Annamária
magyar, angol
2003
 
Fülöp Tibor
szakmai elmélet és gyakorlat
2012
 
Gáll Rita Beáta
szakmai elmélet és gyakorlat, informatika
2003
 
Gáspárné Birta Ánges
magyar
2017
 
Halászné Kiss Melinda
magyar, történelem
2019
 
Hava Andrea Monica
matematika, fizika
2010
diákmozgalmat segítő tanár
Hilóczkiné Hegedűs Ildikó
angol
2004
ifjúságvédelmi felelős
Illésné Zsemberi Betti
szakmai elmélet és gyakorlat
2011
 
Juhász Sándorné
gazdasági ismeretek
2017
 
Juhászné Kassai Ágnes
angol, szakmai elmélet és gyakorlat
2001
munkaközösség-vezető
Kasza László Róbert
informatika
2018
 
Kerényi Róbert Nándor
informatika
2019
 
Kiss Roland
szakmai elmélet és gyakorlat, informatika
2000
gyakorlatioktatás-vezető
Kósa Tamás
szakmai elmélet és gyakorlat, informatika
1996
 
Kósáné Sándor Mária
magyar, angol
1992
munkaközösség-vezető
Kovács Lajos
szakmai elmélet és gyakorlat
2008
 
Kováts Kornél
informatika
2018
 
Losonci János
informatika
2019
 
Lázár Zsolt
informatika
2016
 
Nagy Tibor
testnevelés
1995
 
Németh Bence
szakmai elmélet és gyakorlat, informatika,
közoktatási vezető
2016
munkaközösség-vezető
Németh József
angol
2018
 
Óvári Enikő
német
1995
könyvtáros
Péterffy Gáspár Mátyás
szakmai elmélet és gyakorlat
2009
 
Pongrácz László
szakmai elmélet és gyakorlat
2012
munkaközösség-vezető
Prillné Csordás Csilla
magyar, történelem, közoktatási vezető
1994
tagintézményvezető-helyettes,
belső önértékelési csoport vezető
Sándor Péter
szakmai elmélet és gyakorlat
2008
 
Szabolcsné Oláh Anikó
matematika, informatika, ének, közoktatási vezető
2008
 
Szalma Anna Mária
magyar, történelem
2001
 
Szikszai Anita
gyógypedagógus
2010
óraadó
Takács Gábor
történelem
1999
 
Takács Zoltán
szakmai elmélet és gyakorlat, informatika
1988
 
Takácsné Menyhért Éva
matematika, kémia
2001
munkaközösség-vezető
Tordai György
szakmai elmélet és gyakorlat
1986
tagintézményvezető-helyettes
Tóth Istvánné
angol, történelem
1992
 
Várnai Virág
matematika, testnevelés
2005
 
Waldhauser Marianna
matematika, kémia, közoktatási vezető
1995
munkaközösség-vezető